Park Narodowy Bory Tucholskie

Wersja polska English version Deutsch
Biuletyn Informacji Publicznej
Fundusze Europejskie

Oferta pracy

Park Narodowy "Bory Tucholskie" poszukuje osób na stanowiska:

1. Konserwatora obwodu ochronnego w Drzewiczu

Zakres odpowiedzialności: pracownik odpowiada za działalność leśnego obwodu ochronnego Drzewicz,
za realizację zadań z zakresu ochrony ekosystemów leśnych, uczestniczy w monitoringu przyrodniczym, uczestniczy w prowadzeniu działalności informacyjnej w zakresie udostępniania Parku, ochrony przyrody
 i bezpieczeństwa pożarowego w lasach, dba o wizerunek Parku Narodowego.

Wymagania: wykształcenie wyższe na kierunku: biologia, geografia, geologia, leśnictwo, ochrona środowiska lub rolnictwo i dwa lata pracy na stanowiskach o specjalności zgodnej z zakresem działania lub wykształcenie średnie na kierunkach wymienionych powyżej i trzy lata pracy na stanowiskach o specjalności zgodnej z zakresem działania; umiejętność twórczego rozwiązywania problemów; kreatywność; samodyscyplina; odpowiedzialność; prawo jazdy kat. B; kategoria T będzie dodatkowym atutem; zapał; zaangażowanie do pracy; dobra orientacja w terenie.

Oferujemy: umowę o pracę w ruchomym systemie czasu pracy, stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju osobistego.

2. Przewodnika turystycznego

Zakres odpowiedzialności: pracownik odpowiada za prowadzenie wycieczek pieszych lub rowerowych
po terenie Parku Narodowego „Bory Tucholskie”,  dba o wizerunek Parku Narodowego.

Wymagania: podstawowa wiedza na temat Parku Narodowego „Bory Tucholskie” oraz z zakresu ochrony środowiska, biologii i geografii, znajomość i dobra orientacja w terenie, znajomość języków obcych będzie mile widziana, otwartość, komunikatywność,  zamiłowanie do przyrody i pozytywna energia, umiejętność publicznego przemawiania, przyjacielski i otwarty stosunek do turystów.

Oferujemy: umowę o pracę w okresie od maja do września w ruchomym systemie czasu pracy, stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju osobistego.

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: m.kallas@pnbt.com.pl lub kontakt telefoniczny z Panią Moniką Kallas Specjalistą ds. kadr i osobowych
nr telefonu 523988397.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r . poz. 922. ze zmianami)”.