Park Narodowy Bory Tucholskie

Wersja polska English version Deutsch
Biuletyn Informacji Publicznej
Fundusze Europejskie

Zapraszamy na wycieczkę do Parku

Park Narodowy „Bory Tucholskie” serdecznie zaprasza zainteresowanych poznaniem przyrody Parku do udziału w wycieczce przyrodniczej. Odbędzie się ona 6 lipca br. (środa) w ramach cyklu spotkań Letnia Akademia Przyrodnicza. Trasa prowadzić będzie zieloną ścieżką dydaktyczną „Wokół jeziora lobeliowego Wielkie Gacno”. Spotkanie z przewodnikiem odbędzie się o godz. 9.30 w Bachorzu przy bramie do Parku (na byłej pętli autobusowej) a zakończy w Funce przy Ośrodku Wypoczynkowym Mikomania. Długość trasy ok. 6,6 km, czas trwania wędrówki pieszej ok. 2,5 -3 godzin.

Zainteresowanych uczestnictwem w Letniej Akademii Przyrodniczej prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00 pod nr tel. 52 3355127 do 5 lipca br. Ilość miejsc ograniczona.

Uczestnicy spotkania ponoszą tylko koszty zakupu biletów wstępu. Koszt biletu to: 4 zł bilet normalny, 2 zł bilet ulgowy. Bilety należy zakupić przed wycieczką. Lista placówek, gdzie można je nabyć dostępna jest tutaj  Opłatę za bilet można wnieść także na rachunek Parku Narodowego „Bory Tucholskie w BGK Gdańsk nr konta: 52 1130 1121 0006 5599 5320 0001. Przy dokonywaniu opłaty na konto należy pamiętać o wpisaniu tytułu opłaty, na jaki okres wniesiona jest opłata i jakiej ilości biletów dotyczy (w tym zaznaczyć należy czy są to bilety ulgowe czy normalne). Dowód wpłaty podlega kontroli i zastępuje bilet.

Upoważnionymi do ulgowego biletu na teren Parku Narodowego „Bory Tucholskie” są: uczniowie szkół i studenci; emeryci i renciści; osoby niepełnosprawne; żołnierze służby czynnej. Opłat za wstęp do Parku Narodowego „Bory Tucholskie” nie pobiera się od: mieszkańców gmin położonych w granicach parku narodowego i gmin graniczących z parkiem (gmina Brusy i gmina Chojnice) dzieci w wieku do 7 lat; członków rodziny wielodzietnej w rozumieniu ustawy z dnia 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny (Dz.U. poz.1863) posiadających ważną Kartę Dużej Rodziny.

Informujemy, iż podczas wycieczki będzie prowadzona fotorelacja w celu informowania o wydarzeniu na stronie internetowej Parku. Wszystkich uczestników prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzanie danych osobowych.
/BG/

 

Pliki do pobrania: